Перець 'Habanero Chocolate'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12-15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Habanero Chocolate (Хабанера Шоколате, Хабанера шоколадний). В інших джерелах ще називається Congo Black, Habanero Negro, Black Habanero.

2. Історія: батьківщина походження – острови Карибського басейну. На Карибах його використовують для приготування соусів і маринадів для барбекю. Особливо популярний ямайський соус Jerk (Джерк). Гострота за шкалою Scoville – 425000-577000 одиниць.

3. Характеристика рослини: перець Habanero Chocolate середньостиглий, тривалого плодоношення. Підходить для теплиць і відкритого грунту. Сорт середньорослий, 100 см.

4. Як формувати: не потребує підв'язки та пасинкування.

5. Форма і маса плоду: форма кубовидно-ребриста, зі складками і зморшками. Маса плодів 12-15 грамів. Довжина плоду 3-4 см, ширина до 2 см.

6. Колір перців: в технічній стиглості плоди темно-зелені. При повному дозріванні стають красивого насиченого шоколадно-коричневого кольору.

7. Смакові якості: сорт перцю Habanero Chocolate спочатку солодкий, соковитий, хрусткий, потім проявляється супер-гострота. Потіє і червоніє обличчя, з'являються сльози, виділення з носа. Але радує екзотичний, квітково-фруктовий, дуже яскравий аромат з димними нотками. Стінки тонкі, але, повірте, одного плоду вистачить для всіх гостей.  Дітям давати заборонено!

8. Використання: для свіжого споживання, приготування соусів, маринадів, гострої паприки.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре