Томат «Wessel's Purple Pride»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Wessel's Purple Pride (читається як «Весселз Перпл Прайд», перекладається як «Фіолетова гордість Весселя»). В інших джерелах також називається Фіолетова гордість Весселя, Фіолетовий Весселя, Пурпурова гордість Весселя, Черокі Сосидж або Cherokee Sausage.

2. Історія:
сорт родом із США. Сорт був розроблений і стабілізовано американським селекціонером Маркусом Весселем (Markus Wessel). Отриманий в результаті схрещування сортів Черокі Перпл (Cherokee Purple) і Сосидж (Sausage), звідси і первинна робоча назва сорту – Cherokee Sausage. Проте пізніше Маркус Вессель перейменував сорт і дав йому назву Wessel's Purple Pride.

3. Характеристика рослини:
томат сорти Фіолетова гордість Весселя середньостиглий. Кущі високі, індетермінантні, до 150 см.

4. Як формувати: краще вирощувати в 2 стебла з обов'язковим подвязыванием і пасынкованием.

5. Форма і маса плоду: плоди дуже красиві, довгі, перцевидные, масою по 100-250 р. Іноді бувають унікальні, великі за розміром, зрощені плоди.

6. Колір томатів: фіолетово-рожевий або пурпурно-коричневий.

7. Смакові якості: смак плодів солодкий, з фруктовим, освіжаючим ароматом. М'якоть щільна, масляниста, стінки товсті, насіння дуже мало.

8. Використання: це прекрасний сорт для свіжого споживання, так і для консервації на зиму. Виходять густі соуси і паста.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий