Томат «The Grinch»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН1. Оригінальна назва:
The Grinch (Грінч). В інших джерелах називається Grinch Cherry (Грінч черрі).

2. Історія: автор сорту Keith Mueller (KC Tomato). У світі існує споріднений сорт низькорослий, відхилення, яке відібрав Dean Slater, і він зазывается Grinch Cherry Dwarf. Останній не має ніякого відношення до Dwarf Tomato Project і сорту Dwarf Grinch. Як заявлено в декількох джерелах, The Grinch може зростати із звичайним листом (регулярним) і з картопляним. У нас всі кущі були з картопляним листом.
Названий сорт на честь персонажа (головного героя) з фільму «Грінч – викрадач Різдва».

3. Характеристика рослини: томат The Grinch середньостиглий. Підходить для теплиць і відкритого грунту. Сорт високий, індетермінантний, досягає у висоту 150-180 див. Стебло товстий, тип листа картопляний. В кисті зав'язується 5-7 плодів.

4. Як формувати: можна вести в 3-4 стебла з подвязыванием і пасынкованием. Надмірно пасинкувати не варто, у сорту достатньо потенціалу, щоб зав'язати плоди та додаткових пасинках.

5. Форма і маса плоду: каплевидна форма, як маленька грушка. Нагадує форму голови Грінч з фільму. Маса плодиків по 8-10 грам.

6. Колір томатів: зелені, коли повністю дозрівають – трохи жовтіє (бронзовий колір).

7. Смакові якості: The Grinch дуже солодкий, соковитий, з яскравим ароматом і фруктовим післясмаком. Ягоди соковиті, можуть тріскатися, якщо буде зайва волога.

8. Використання: смачний у свіжому вигляді. Їм цікаво прикрашати гарніри і салати.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий