Томат 'Striped Sweetheart Dark'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Красиві, оригінальні «сердечка».

1. Оригінальна назва: Striped Sweetheart Dark. Читається як Страйпед Світхерт Дарк. В інших джерелах називають Смугаста мила темрява, або Смугаста мила, темна (через кому).

2. Історія: це нова лінія з сорту Striped Sweetheart, у якій батьками були Luckycross та Little Lucky. Стабілізований Джефом Кейсі, США. З часом у цього сорту може з'явитися нове ім'я. Сорт молодий.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий для теплиць чи середньопізній для відкритого грунту. Кущ високий, індетермінантний, до 200 см. Стовбур товстий, лист картопляного типу, великий. Китиця проста, пухка, зав'язується 4-5 плодів.

4. Як формувати: можна вести в 2-3 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: форма серцеподібна або округло-серцеподібна, іноді з рідкими і неглибокими ребрами. Маса плодів 100-200 грамів.

6. Колір томатів: темно-червоний фон прикрашений жовтими, зеленими і оливковими смужками. При повному дозріванні фон стає цегляного кольору з бронзовими смугами. У розрізі коричневі. Дуже красивий.

7. Смакові якості: ніжна солодкість з яскравим, насиченим ароматом.

8. Використання: універсальний. Для салату і консервації. Зберігаються добре.

Сорт Striped Sweetheart Dark стабільно зростав. Без змін. Хоча це молодий сорт і, може бути, порадує новою різноманітністю.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий