Томат «Roughwood Golden Plum»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Roughwood Golden Plum (читається Рафвуд Голден Плум). Дослівний переклад Золота слива Рафвуд. Саме слово Roughwood з англійської в дослівному перекладі означає «груба деревина».

2. Історія: автор Dr. William Woys Weaver (Вільям Войс Уівер, компанія Roughwood Seed Collection, так само автор книг «Heirloom Vegetable Gardening' і '100 Vegetables and where they come from»). Сорт був отриманий шляхом схрещування San Marzano і Yellow Brandywine в 1986 році.

Ще його дідусь H. Ralph Weaver (1896-1956) збирав насіння різних рослин, які перейшли у спадок Вільяму. І він назвав свою колекцію Roughwood («груба деревина») в честь свого старого будинку.
Один з Університетів штату Юта провели польовий експеримент і визначили, що це один з найбільш посухостійких сортів з 400 протестованих.

3. Характеристика рослини: томат Roughwood Golden Plum середньостиглий. Підходить для теплиць і відкритого грунту. Сорт середньорослий, досягає у висоту 100-120 см. Стебло товстий. Форма листа проста, але частки аркуша округлі, що нагадує картопляний лист. Зверніть увагу, що плодоніжка, яка тримає плід (в народі черешок) не має зчленування, «колінця». Тобто, плоди неможливо зірвати з куща разом з чашолистками.

4. Як формувати: цей сорт можна не пасинкувати, але тоді варто приготувати для неї більше місця для зростання, ніж для звичайних низькорослих сортів. Важливо підв'язувати всі самі довгі стебла.

5. Форма і маса плоду: форма сливовидная. Маса 70-80 грам.

6. Колір томатів: яскрава, жовто-оранжеве забарвлення.

7. Смакові якості: Roughwood Golden Plum здивував. Сорт за смаком не схожий на інші томати. Солодкий і без натяку на кислоту. М'якоть дуже м'ясиста, текстура точно як у абрикоса. Стінки товсті, насіння дуже мало.

8. Використання: універсальний томат. Щільний, лежкий, смачний. Салат, соус, піца, заморожування, в'ялення, консервація. Ринковий, дачний. Посухостійкий.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий