Томат 'Marz Round Green'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Незвичайне забарвлення рідкісного сорту, схожого на екзотичний фрукт.

1. Оригінальна назва: Marz Round Green. Так само може називатися Марз круглий зелений.

2. Історія: насіння відібрав Джеф Доусон (Jeff Dawson). Батьківськими сортами були Green Zebra і Marvel Stripe. Ними він поділився з Гері Ібсеном (Gary Ibsen, засновник і виконавчий директор в Garmel Tomatofest) в 1990 році.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Кущ індетермінантний, високий, до 150-180 см. Стебло товсте, лист простий. Квіткова китиця проста. Зав'язується по 5-6 плодів.

4. Як формувати: сорт Marz Round Green можна формувати в 2-3 стебла. Обов'язково потрібно підв'язувати і пасинкувати.

5. Форма і маса плоду: за формою томати округлі, гладкі. Маса 80-120 грамів.

6. Колір томатів: забарвлення-хамелеон. В технічній стиглості зелені. При повному дозріванні біля черешка темно-зелені, інша частина плоду на зеленому тлі потихеньку набирає коричневого або темно-помаранчевого кольору. У розрізі зелені, серцевина ледь рожева.

7. Смакові якості: томат має приємний смак, солодкий з вираженою кислинкою. Аромат томатний. Структура м'якоті масляниста, в міру м'ясисті і соковиті, товсті стінки.

8. Використання: сорт Марз круглий зелений добре підходить для свіжих салатів і як гарнір до основних страв. Для консервації і переробки на зиму. Зберігається після збору врожаю до 1 тижня. Тріщин на шкірці не було.

Сорт стабільний, рідкий і красивий. Дуже врожайний.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий