Томат 'Lucid gem'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Для одних важливий колір, для інших - смак, а для третіх - Lucid Gem!

1. Оригінальна назва: Lucid Gem. Так само може називатися Люсид Гем або Яскравий самоцвіт.

2. Історія: відібрав з варіацій Бред Гейтс. Спорідненою лінією був сорт Blue Beauty. У 2017 році на томатній виставці він отримав нагороду як найсолодший томат року.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Відмінний урожай у теплицях і відкритому грунті. Кущ індетермінантний, високий, 180 см.  Стебло середнє, лист простий. Китиця проста або проміжна. В китиці по 5-6 плодів.

4. Як формувати: формувати Lucid Gem можна в 1-2 або 3 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: форма плодів приплющено-округла, трохи приплющена. Маса 150-250 грамів.

6. Колір томатів: забарвлення яскраве, грає на сонці - біля черешка синій антоціан легкими штрихами сповзає на основну, жовто-бурштинову частину плоду. При повному дозріванні всередині м'якоть в центрі стає червоною, що особливо красиво при нарізці.

7. Смакові якості: смак чудовий, солодкий! Для любителів солодких томатів. Аромат з фруктовими нотками, дуже приємний. Структура м'якоті масляниста. Томат дуже м'ясистий, насіння мало.

8. Використання: універсальний - свіжі салати, гарніри, консервація, паста і кетчуп. Зберігаються плоди томата Яскравий самоцвіт добре, приблизно 4-5 днів. Тріщин на шкірці не було.

Сорт в 2015 році випущений як стабільний. Показав себе чудово. Чим довше дозріває, тим більше червоного кольору в м'якоті.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий