Томат 'Livingston's Honor Bright'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Livingston's Honor Bright (читається як «Лівінгстонз Онор Брайт», перекладається як «Чесне слово Лівінгстона»). Також відомий як Чесне Слово Лівінгстона, Honor Bright або Lutescent.

2. Історія: старовинний сорт-реліквія родом з США. Вперше був виявлений серед томатів сорту Stone ще в 1894 році. Було стабілізовано Олександром Лівінгстоном в 1897 році і представлений під назвою Honor Bright в каталозі Livingston's Seed Catalog в цьому ж році.

3. Характеристика рослини: томат Livingston's Honor Bright середньостиглої терміну дозрівання. Для відкритого грунту і теплиць. Кущ високий, індетермінатний, виростає до 180 см. Стебло товсте, лист простий за формою. Квіткова кисть проста, зав'язується 4-6 плодів.

Унікальна забарвлення листя привертає увагу. Тільки поодинокі сорти в світі мають такі листи за кольором. Світло-зелені з жовтими плямами. Багато хто скаже, що кущі хворіють. Але немає, така індивідуальність цього екзотичного сорти. Почекайте трохи і ви побачите, що листя нормально розвиваються і кущі зав'язують плоди. І так, те ж саме можна сказати і про забарвлення плодів. Дивіться, вони ідеального білого кольору в технічній стиглості! Чи не зелені, як зазвичай, а білі. Потім, при дозріванні вони стають морквяно-жовтого кольору, і пізніше червоні.

4. Як формувати: вирощується в 2 стебла з підв'язкою і пасинкуванням.

5. Форма та маса плода: форма округла, трохи плеската (тип «beefsteak»), але скоріше схожі на «яблучка». Маса 100-150 грам.

6. Колір томатів: білі в технічній стиглості. При дозріванні з поступовим переходом в оранжевий і пізніше червоний колір.

7. Смакові якості: сорт томата Лівінгстонз Онор Брайт солодкий з кислинкою, стандартний смак червоних томатів. М'якоть соковита, ароматна.

8. Використання: для тих, хто любить звичайні червоні томати. З тонкої нарізкою сала і домашнім, свіжим хлібом.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий