Томат «Green Sausage»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Green Sausage (читається як «Грін Сосидж», перекладається як «Зелена сосиска»). Також відомий як Green Sleeves, Грін Сосидж, Зелена сосиска або Сосиска зелена.

2. Історія: сорт родом із США. Створений відомим американським селекціонером Томом Вагнером (Tom Wagner) ще в 1984 році під назвою Green Sleeves («Зелені рукави»). Пізніше став відомий під назвою Green Sausage.

3. Характеристика рослини: помідор Green Sausage — один з найпривабливіших, екзотичних та рідкісних сортів. Середньостиглий. Кущ низькорослий, висотою 50-70 див. У сорту Green Sausage довгі і тонкі листи, що не є захворюванням, а своєрідною характеристикою. Сорт помідорів Green Sausage можна вирощувати у відкритому грунті або в теплиці. Сорт дуже урожайний, весь усипаний плодами!

4. Як формувати: не вимагає формування. Рекомендуємо підв'язувати, інакше довгі стебла займають багато місця на землі.

5. Форма і маса плоду: довгі вершки по 7-10 див. Маса плодів – 60-80 грам.

6. Колір томатів: плоди двоколірні, при повному дозріванні жовто-зелені з чіткими штрихами темно-зеленого кольору. У розрізі м'якуш світло-зелена.

7. Смакові якості
: на смак солодкуваті, з фруктовим ароматом. М'якоть щільна, цукриста, ніжна, насіння дуже мало.

8. Використання: сорт томату Green Sausage дуже люблять господині для консервування. Завдяки зручній формі вони щільно лягають в банку. А забарвлення томатів завжди прикрасить стіл в зимову пору. Також важливо врахувати, що цей сорт годиться для приготування кольорових кетчупів, в даному випадку – зелених, так як м'якоть у плодів м'ясиста, з невеликою кількістю соку.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий