Томат «Great White»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Great White (читається як «Грейт Уайт», перекладається як «Чудовий білий»). Також відомий як Грейт Вайт, Грит Уайт, Великий Білий, Гігантський білий або Білий велетень.

2. Історія: сорт-реліквія родом із США. Є інформація про те, що його історія простежується аж до Громадянської війни в США. Проте вперше цей сорт був офіційно представлений широкій громадськості лише на початку 1990-х років компанією Gleckler's Seedsmen. Компанія отримала насіння з домашньої колекції помаранчевих і жовтих плоскоокруглых томатів однієї американки, і один з томатів, вирощених з цих насіння, виявився білим – найімовірніше, в результаті генетичної мутації. Після декількох років селекційної роботи цей сорт був запропонований публіці під назвою Great White.

3. Характеристика рослини: сорт томату Great White раннього терміну дозрівання. Можна вирощувати в теплиці і у відкритому грунті.

4. Як формувати: можна вирощувати в один або два стебла, з підв'язкою і пасынкованием.

5. Форма і маса плоду: на кистях зав'язуються великі, плоско плоди масою приблизно до 300 грам. Якщо нормувати урожай і кисті залишати 1-2 плоду, то можна отримати помідор масою до 1 кг

6. Колір томатів: за кольором білі, молочні, при повному дозріванні біля плодоніжки жовтіють, вся інша частина стає пастельно-кремовою. У розрізі світло-жовті, при повному дозріванні спостерігаються всередині розмиті рожеві смуги.

7. Смакові якості: сорт Great White — дуже солодкий великоплідний білий томат з освіжаючим, томатно-фруктовим присмаком. М'якоть м'ясиста, але соковита.

8. Використання: це салатний сорт. Придатний для приготування соків.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий