Томат 'Dwarf Perth Pride'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Бордовий, солодкий томат із серії Dwarf (Гном).

1. Оригінальна назва: Dwarf Perth Pride. Так само відомий як Гном Гордість Перта (Перт-назва міста) або Перт Прайд. Не називати Гордість Петра!

2. Історія: сорт Dwarf Perth Pride створений членами проекту Dwarf Tomato project у 2006-2011 роках. У 2006 році Patrina Nuske Small ( Австралія) схрестила 2 сорти - New Big Dwarf і Paul Robeson. Спочатку він був названий Happy (Щасливий).

Далі цей томат відібрала Тесса Мілессе, яка живе в місті Перт*, Західна Австралія.

*Перт – столиця штату Західна Австралія, розташована на південному заході країни в місці впадіння річки Суон в Індійський океан. Передмістя Перта відомі своїми піщаними пляжами.

Далі відбувався селекційний відбір, над якими працювали : Tessa Millesse, Patrina Nuske Small, Dustin Stober, Craig LeHoullier, Jeanne Krenning, Justin Morse, Nurіa Sanchez, Jerry Dickerson and Dana Ivey.

Остаточний вибір для випуску сорти був зроблений Тедом Мейденом (Теннесі).
Потім насіння сорту Dwarf Perfh Pride було надане Tatiana's TOMATObase Seeds в 2012 році.

Сайт Проекту Гномів - https://www.dwarftomatoproject.net/

3. Характеристика рослини: термін дозрівання у сорту Dwarf Perth Pride середньостиглий. Добре росте як в теплицях, так і у відкритому грунті. Кущ детермінантний, штамбовий, до 80 см. Стебла товсті, листки прості, темно-зелені, зморшкуваті. Квіткова китиця проста, по 4-5 плодів.

4. Як формувати: цей сорт можна не формувати, але тоді потрібно замульчувати грунт. Але краще сформувати в 3-5 стебел з підв'язкою. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково для сформованого куща.

5. Форма і маса плоду: форма приплющено-округла, гладка, без ребер. Маса 100-200 грамів.

6. Колір томатів: забарвлення плодів малиново-бордове. У розрізі м'якоть такого ж кольору, але насінневі камери з зеленуватим відтінком.

7. Смакові якості: смак чудовий - слакий з приємним ароматом і фруктовими нотками. Структура м'якоті пісочно-масляниста, ніжна, соковита.

8. Використання: для свіжого споживання - салати, закуски, гарніри. Для зимових заготовок - сік і паста. Плоди довго не зберігаються, тому що це салатний тип. Через надлишок вологи в грунті можуть з'являтися тріщини. Але це не проблема, якщо Ви любите свіжий, ароматний салат!

Сорт Dwarf Perth Pride з лінії Гномів відмінно підходить для вирощування у великих горщиках та контейнерах. Стежте, щоб кущ не загущувався, можна сформувати у 3 стебла. Обов'язкова підв'язка, пасинкування і підгодівля.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий