Томат 'Dwarf Firebird sweet'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Низькорослий і охайний кущ, на якому ростуть красиві, смугасті плоди.

1. Оригінальна назва: Dwarf Firebird Sweet.

2. Історія: сорт від Dwarf Tomato Project. Представлений для світу в 2017 році. Спочатку Vince Lavallo (Вінс Лавалло) схрестив два сорти - Dwarf Wild Fred та Beauty King. Робочою назвою було Beauty.

Пізніше Craig LeHoullier продовжив стабілізацію, відібрав і назвав його Dwarf Firebird Sweet.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Добре росте у відкритому грунті. Кущ низькорослий, детермінантний, до 100 см. Стовбур товстий, потужний, лист простий, але широкий і зморшкуватий.

4. Як формувати: сорт Dwarf Firebird Sweet можна не формувати. Пасинки ростуть неактивно і на кущу виростає приблизно 3-5 товстих стебла, які потрібно підв'язати або до кілочків, або мотузками до горизонтальної перекладини вище куща,. тобто у догляді нескладний.

5. Форма і маса плоду: форма приплющено-кругла, салатного типу, рідко з неглибокими ребрами біля плодоніжки. Маса плодів 100-200 грамів.

6. Колір томатів: дуже красивий, світло-рожевий колір прикрашають легкі смужки жовтого кольору. У розрізі рожевий.

7. Смакові якості: солодкий з кислинкою, приємний томатний аромат з легким відтінком екзотики. Структура м'якоті масляниста, багато соку і товсті стінки.

8. Використання: для салату, соку, соусу і консервації на зиму.

Сорт томату Dwarf Firebird Sweet – унікальний «гном» з великими і красивими плодами. Показав себе стабільно! Для тих, у кого мало місця і мало часу по догляду.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий