Томат 'Dark Queen'

  • Наявність: В наличии
2 €

Великий, смугастий і дуже смачний.

1. Оригінальна назва:
Dark Queen. Так само може називатися Дарк Квін або Темна Королева.

2. Історія: автор сорту - Бред Гейтс (Wild Boar Farms, Каліфорнія, США). Прабатьком був сорт Beauty King. Випущений в 2016 році, молодий сорт.

3. Характеристика рослини:
термін дозрівання середньопізній і ближче до пізнього. Добре росте у відкритому грунті, але кращий врожай дасть у теплиці. Жаростійкий. Кущ індетермінантний, високий, до 180 см. Стебло середньої товщини, лист простий. Квіткова китиця проста і рідко подвійна. В китиці по 4-5 плодів.

4. Як формуваннять: формувати томат Темна Королева краще в 1 або 2 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плодів:
форма плодів приплющено-округла, з рідкими ребрами біля плодоніжки. Маса плодів 200-400 грамів.

6. Колір томатів: двоколірне забарвлення, смугасте. На основному, рожево-бордовому тлі зелені смужки дозрівають до оливкового, металевого. Приємне видовище, томат наче квітка. У розрізі колір бордовий.

7. Смакові якості: смак багатий, складний, для любителів екзотики. Солодкість і кислота гармонійно поєднуються з яскравим ароматом. Структура м'якоті масляниста, в міру соковита і м'ясиста. Стінки товсті.

8. Використання:
використовувати сорт Dark Queen краще для свіжого споживання, нарізки і салатів. Виходять відмінні соки і паста. Зберігаються плоди не довго, тому що це салатний сорт і соковитий. Більше воліє помірну вологу, але не перелив, щоб шкірка не тріскалася.

Сорт томату Dark Queen у нас відповідає оригінальній характеристиці. Але завдяки пошуку історії про сорт було виявлено, що у декого виросли плоди невеликі, 100-200 грамів. Могли вплинути погодні умови або нестача харчування. В цілому, сорт гідний уваги за всіма параметрами і ніколи не підведе по красі та смаку.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий