Томат «Bronze Shell»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН1. Оригінальна назва: Bronze Shell (читається Бронзэ Шэлл, перекладається як Бронзовий снаряд). Поширений під назвою Bronza Amarillo Rusty Paste.

2. Історія: відібрала селекціонер Марина Кирищева, р. Брянськ, Росія. Відбір проводився з сорту Amarillo Rusty Paste, який надіслав Dean Slater. Але як виявилося Bronza Amarillo Rusty Paste має сливовидну форму. Із-за нестабільності сорту у різних колекціонерів з'явилася довгаста (перцевидная) форма, але ім'я так і не було змінено. Ми провели опитування і дізналися, що у декількох колекціонерів, які вирощували цей сорт, та ділилися один з одним насінням, виростала одна і та ж форма – перцевидная, довга. Саме такі насіння отримали і ми. Зрештою, порадившись з Мариною Кирищевой 21 вересня 2020 року, ми запропонували назву Bronze Shell (Бронзовий снаряд). Отримали схвалення і з радістю представляємо вам цей прекрасний, гарний сорт.

3. Характеристика рослини: томат Bronze Shell середньостиглий. Підходить для теплиць і відкритого грунту. Сорт високий, індетермінантний, досягає у висоту 200 див. Стебло не товстий, форма листа проста. Кисть довга і складна, зав'язується від 7 до 15 плодів.

4. Як формувати: краще всього вирощувати в 2 стебла. Вимагає підв'язки та пасинкування.

5. Форма і маса плоду: форма довга, перцевидная, рівна. Маса 60-100 грамів.

6. Колір томатів: неймовірний, яскраво-бронзовий колір здивує вас! У розрізі світло-коричневі з зеленими насіннєвими камерами і легким рожевим відтінком.

7. Смакові якості: Bronze Shell солодкий з кислинкою та приємним, томатним ароматом. Плоди м'ясисті, насіння мало.

8. Використання: для свіжих салатів, незвичайних соусів, цільноплодової консервації, в'ялення і заморозки.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий