Томат «Brandywine Black»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Brandywine Black (читається як «Брэндивай Блек», перекладається як «Чорний бренді»). В інших джерелах цей сорт може називатися Black Brandywine, Брендивайн блек, Брендивайн чорний, Чорний Брендивайн і Чорний бренді.

2. Історія: цей сорт є реліквією. Йому майже 100 років. Був виведений ще в 1920 році доктором Харольдом Е. Мартіном (Harold E. Martin) з Пенсільванії (США) шляхом схрещування сортів Brandywine і Fejee Improved. Перша рослина Брендивайна чорного було з яскраво вираженими картопляними листям. Але потім було виявлено листя регулярного типу (звичайні для нашого розуміння). На 250 рослин картопляного листа – 8 регулярних. Тобто у світі зараз Брендивайн чорний може бути і з регулярним листом, який тоді вважався нестабільною лінією (зараз стабільний). Ми пропонуємо насіння томату Brandywine Black з картопляним листом.

3. Характеристика рослини: томат сорти Брендивайн чорний раннього терміну дозрівання. Кущ індетермінантний, до 180 см. Листя великі, картопляного типу.

4. Як формувати: краще формувати в 2-3 стебла з подвязыванием і пасынкованием.

5. Форма і маса плоду: плоди плескатоокруглі, масою 200-300 грам.

6. Колір томатів: плоди коричнево-червоного кольору. М'якоть м'ясиста і соковита. На плічках може бути невелика ребристість і зелене пляма, яке при повному дозріванні стає все темніше (воно нетвердое).

7. Смакові якості: смак дуже приємний, солодкий з яскравим, фруктово-томатним ароматом.

8. Використання: найчастіше цей сорт використовується для свіжого споживання.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий