Томат 'Сливка Бендрика жовта'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Сливка Бендрика жовта.

2. Історія: автор сорту український селекціонер-любитель Олександр Миколайович Бендрик з міста Городня, Чернігівської області, Україна. Отриманий шляхом схрещування сортів жовтого Де-Барао і американського красноплодной томата, назва якого невідомо. Родинний сорт Сливка Бендрик червона з червоними плодами. Ці вершки Олександр Миколайович називає «водоспадом». Так само є інші лінії з круглими плодами, називаються умовно «кругляшки».

3. Характеристика рослини: томат Сливка Бендрика жовта середньостиглий. Для вирощування у відкритому грунті і в теплицях. Кущі високі, індетермінантні, виростають до 2 метрів. Стебла товсті, лист простий, темно-зелений, трохи зморшкуватий. Квіткова кисть проста і часто складна, зав'язується 5-10 плодів.

4. Як формувати: бажано вирощувати в 2 стебла з підв'язкою і пасинкуванням.

5. Форма та маса плода: форма слівовідной, циліндрична. Плоди двокамерні, всередині є порожнечі. Маса 50-80 грам

6. Колір томатів: плоди жовті, м'якоть світло-жовта, біляста.

7. Смакові якості: сорт томата Сливка Бендрик жовта солодкий з кислинкою. Аромат томатний. Стінки дуже щільні, м'ясисті, цукристі на розломі.

8. Використання: хороший сорт для салатів і густих соусів. Ідеальний для консервації, квашення, соління, в'ялення, заморозки. Лежкий, транспортабельний, дачний.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий