Томат '1884 Purple'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН

Красиві, великі, ароматні й соковиті!

1. Оригінальна назва: 1884 Purple. В інших джерелах називається «1884 Пьорпл», «1884 Фіолетовий», «1884 Пурпурний», а також «Purple Doughnut» (Фіолетовий пончик).

2. Історія: у 2006 році Тетяна Кушнарьова, колекціонер з Америки, вирощувала сорт «1884», але виросли плоди не рожеві, а пурпурні, фіолетові. На її думку, фіолетові плоди були кращими, ніж рожеві. І вона його назвала «1884 Purple», щоб зберегти батьківське назву, але і щоб вказати відмінність – фіолетовий колір. Але такий же пурпурний томат виріс і у Jeff Casey (Alberta, Canada). Він запропонував його назвати «Purple Doughnut». Але Т. Кушнарьова раніше передала насіння в Щорічник SSE з назвою «1884 Purple». Так ця назва і поширилася.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Для теплиць і відкритого грунту. Кущ високий, індетермінантний, до 2 метрів. Стовбур товстий, лист простий. Квіткова китиця проста, зав'язується 3-5 плодів.

4. Як формувати: хороший врожай вийшов при формуванні в 2 стебла. Потрібно пасинкувати і підв'язувати.

5. Форма і маса плоду: форма приплющено-округла, салатного типу, іноді з неглибокими ребрами біля плодоніжки. Маса плодів 200-400 грам.

6. Колір томатів: забарвлення темно-червоне, пурпурове, при повному дозріванні пурпурово-коричневе. Біля черешка є зелена пляма, яка при дозріванні стає коричнево-зеленою. У розрізі темно-малинові.

7. Смакові якості: солодкий з кислинкою, аромат томатний, з пряними нотками. Освіжаючий. Структура м'якоті масляниста, ніжна. Дуже соковитий.

8. Використання: чудовий сорт для свіжих соковитих салатів, для соків, соусів і іншої консервації на зиму.
Сорт «1884 Purple» показав себе стабільно і порадував великими, пурпуровими плодами, у яких смак дуже хороший.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий