Томат 'Pascal de Picardie'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Pascal de Picardie (Паскаль-де-Пікарді). Перекладається як Паскаль Пікардії. Мав і іншу назву - Crazy horse antho paste.

2. Історія: автор сорту селекціонер Dean Slater (США). Названий на честь колекціонера Pascal Antigny з Пікардії – історичної області на півночі Франції, де знаходиться будинок Жюля Верна. Pascal Antigny брав участь у відборі цього сорту.

3. Характеристика рослини: томат Pascal de Picardie середньостиглий. Для відкритого грунту і теплиць. Кущ високий, індетермінантний, до 2 м. Стебло тонке, лист простий. Квіткова китиця проста, зав'язується 5-7 плодів.

4. Як формувати: можна вести в 2-3 стебла з пасинкуванням і підв'язкою.

5. Форма і маса плоду: видовжені, циліндричні, з яскраво вираженим «носиком». Маса 100-150 грамів.

6. Колір томатів: на темно-малиновому фоні під впливом сонця проявляється спочатку бузковий, а потім темно-синій колір антоціану. Чудове поєднання! За кольором нагадує сорт Sgt. Peppers, але останній більш серцеподібний і крупніший. У розрізі м'якоть гранатового кольору. Не томат, а одне диво!

7. Смакові якості: томат Pascal de Picardie дуже смачний. Солодкий з гармонійною, доповнюючою кислинкою, аромат насичений, багатий. М'якоть масляниста, соковита, ніжна.

8. Використання: універсальний. Для салату, соку, пасти, соусів і консервації. Хоча краще таке чудо їсти на свіжому повітрі, зі скибочкою свіжого хліба й тонко порізаним салом. Прямо на городі.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий