Томат 'Oregon Spring'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Oregon Spring. Дослівний переклад – Орегонська весна, але краще використовувати оригінальну назву – Орегон Спрінг.

2. Історія: створений доктором James Baggett з Oregon State University і представлений в 1984 році. Oregon Spring являє собою стабілізований гібрид між сортом Starshot і ранньостиглим російським сортом "Северянин".

3. Характеристика рослини: томат Oregon Spring ранній. Можна вирощувати у відкритому грунті і в тепличних умовах. Кущ детермінантний, розкидистий, до 80 см. Лист простий, темно-зелений. Квіткова китиця проста і дуже охайна, скупчена, зав'язується 4-5 плодів.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування. Потрібно тільки підв'язувати самі довгі стебла і по мірі розростання обрізати нижнє листя, щоб кущ продувався і не загущувався.

5. Форма і маса плоду: плоди у сорту Oregon Spring округлі з ледве помітними гранями біля плодоніжки. Маса 100-150 грамів.

6. Колір томатів: в технічній стиглості мають напрочуд чисто зелений колір з темно-зеленим ореолом біля плодоніжки. При повному дозріванні колір, стає червоним.

7. Смакові якості: Oregon Spring має стандартний смак червононоплідних томатів. Солодко-кислий з яскравим томатним ароматом. Стінки товсті, шкірка щільна. М'якоть більше цукриста.

8. Використання: для свіжих салатів, густих соусів. Ідеальний для консервації цілими плодами. Стійкий до весняних похолодань.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий