Томат 'Kangaroo Paw Green'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва:
Kangaroo Paw Green. Дослівно перекладається як Кенгуру лапа зелена або Лапа кенгуру зелена, але краще використовувати оригінальну назву без перекладу – Кангау Пау Грін.

2. Історія: створений учасниками Dwarf Tomato Project. Перезапилення зробила Patrina Nuske Small між сортами Budai Torpe і Cherokee Green у 2005 році. Робоче перше ім'я було Witty F1. Після стабілізації і відбору було розведено ще кілька колірних ліній - Kangaroo Paw Yellow, Kangaroo Paw Brown і Kangaroo Paw Red. Kangaroo Paw Green випущений в продаж в 2015 році в поколінні F10.

3. Характеристика рослини: томат Kangaroo Paw Green середньостиглий. Можна вирощувати у відкритому грунті і в тепличних умовах. Кущ штамбовий, детермінантний, компактний, висотою до 50-60 см. Лист великий, зморшкуватий. Квіткова китиця проста, зав'язується 4-5 плодів.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування. Потрібно тільки підв'язувати самі довгі стебла і по мірі розростання обрізати нижнє листя, щоб кущ продувався і не загущувався.

5. Форма і маса плоду: плоди у сорту Kangaroo Paw Green округлі, рідше приплющено-округлі, рівні, гладенькі. Маса 50-100 грамів.

6. Колір томатів: при повному дозріванні плоди смарагдово-зелені з смарагдово-зеленою м'якоттю.

7. Смакові якості: Kangaroo Paw Green має дуже солодкий смак і приємний, свіжий аромат з фруктовими нотками. Стінки товсті, всередині достатньо соку, м'якоть більше масляниста.

8. Використання: для свіжих салатів, консервації, соку і соусу. Приваблює компактністю куща, не вимагає багато турботи, при цьому дарує хороший врожай.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий