Томат 'Homer's German Oxheart'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Homer's German Oxheart. В інших джерелах називають Гомерс Герман Оксхарт, Гомера німецький серцевидний, Німецьке Бичаче серце Гомера, Серце Гомера.

2. Історія: вперше представив сорт якийсь Гомер зі штату Делавер, США. Він стверджував, що сорт родом з Німеччини, збережений представниками релігійного руху – амішами.

3. Характеристика рослини: сорт середньопізній або пізній, залежить від місця вирощування – теплиця або відкритий грунт. Кущ високий, індетермінантний, до 2 метрів у висоту. Стебло товсте.

Лист зазвичай простого типу, але деякі садівники вирощували цей сорт і з картопляним листом. Але плоди були правильними. Навіть на зарубіжних джерелах вказується, що лист невизначеного типу. Але найчастіше зустрічається з регулярним (звичайним). Квіткова китиця проста, зав'язується 2-4 плода.

4. Як формувати: томат Німецьке Бичаче серце Гомера рекомендуємо вирощувати в 1-2 стебла. Пасинкувати і підв'язувати дуже важливо.

5. Форма і маса плоду: форма округло-серцеподібна, часто з неглибокими ребрами біля плодоніжки. «Носик» не сильно виражений, через те, що плід має потенціал набирати зайву вагу, від чого стає більш округлим. Маса плодів може досягати до 1 кілограма. Ось чому важливо прибирати зайві пасинки і підв'язувати рослину. Бажано ще й китиці підв'язати, поки плоди зелені і міцно тримаються на черешках.

6. Колір томатів: чисто червоний, всередині м'якоть теж червона.

7. Смакові якості: томат Homer's German Oxheart солодкий, без особливої кислоти, смак збалансований. Аромат томатний, яскраво виражений. М'якоть масляниста і м'ясиста, насіння дуже мало, тобто, одне лише «м'ясо».

8. Використання: підходить для свіжих салатів, консервування шматочками. Виходять чудові, справжні томатні пасти та соуси.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий