Томат 'Dwarf Lucky Leprechaun'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Dwarf Lucky Leprechaun. Перекладається як Гном Щасливий лепрекон, але краще використовувати оригінальна назва без перекладу – Дварф Лакі Лепрекон.

2. Історія: не відноситься до Dwarf Tomato Project. Стара реліквія з Ірландії, яка там була відома ще з початку 1900-х р. А лепрекон, як відомо, це персонаж ірландського фольклору, чарівник. Сорт не був поширений у світі, тому зараз він рідкісний.

3. Характеристика рослини: томат Dwarf Lucky Leprechaun ранньостиглий. Можна вирощувати у відкритому грунті і в тепличних умовах. Кущ штамбовий, детермінантний, компактний, висотою до 50 см. Лист простий, але великий. Квіткова китиця проста, зав'язується 4-5 плодів.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування. Потрібно тільки підв'язувати самі довгі стебла і по мірі розростання обрізати нижнє листя, щоб кущ продувався і не загущувався.

5. Форма і маса плоду: плоди у сорту Dwarf Lucky Leprechaun круглі, гладкі. Маса до 50-70 грамів.

6. Колір томатів: стандартний червоний.

7. Смакові якості: Dwarf Lucky Leprechaun солодкий з гармонійною кислинкою та приємним, томатним ароматом. Плоди м'ясисті, стінки товсті.

8. Використання: ранній сорт для свіжих салатів. Хороший для цільноплодової консервації, приготування кетчупів і соусів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий