Томат 'Desperado'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва:
Desperado. Дослівно перекладається як Відчайдушний, але краще використовувати оригінальну назва без перекладу – Десперадо.

2. Історія: автор сорту Блейн Хортон (Blane Horton, USA). Сорт також називають Dwarf Desperado, але це не відноситься до Dwarf Tomato Project, а всього лише позначення, що кущ компактний. Також відрізняється листя, воно не такеі зморшкувате, як у більшості Дварфів.

3. Характеристика рослини: томат Desperado середньостиглий. Можна вирощувати у відкритому грунті і в тепличних умовах. Кущ штамбовий, детермінантний, компактний, висотою до 60-70 см  Лист простий, звичайний. Квіткова китиця проста, зав'язується 4-5 плодів.

4. Як формувати:
не вимагає пасинкування. Потрібно тільки підв'язувати самі довгі стебла і по мірі розростання обрізати нижнє листя, щоб кущ продувався і не загущувався.

5. Форма і маса плоду: плоди у сорту Desperado видовжені і серцевидні, з невеликою і неглибокою ребристістю або «гранованістю» – одне здивування! Маса 100 грамів.

6. Колір томатів: малиново-рожеві.

7. Смакові якості: Desperado дуже смачний, солодкий з кислинкою, з чистим ароматом рожевоплідних сортів. М'ясистий, стінки товсті.

8. Використання: для свіжих салатів, нарізки на бутерброди і в піцу, для густих кетчупів і соусів. Транспортабельний, може деякий час полежати після збору врожаю.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий