Томат 'Dark Orange Muscat'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН

1. Оригінальна назва: Dark Orange Muscat. Перекладається як Темно-помаранчевий мускат.

2. Історія: на кількох сайтах зазначено, що у розповсюдженні насіння брали участь якийсь Andrew Still (Орегон), Madeline McKeever (CV Brown Envelope Seeds, Ірландія), а також якийсь колекціонер насіння з Вашингтону. Всі вони були в один час на конференції Organic Seed Alliance. І першим насіння дав Tom Wagner!

3. Характеристика рослини: томат Dark Orange Muscat середньостиглий і тривалого плодоношення. Для теплиць і відкритого грунту. Кущ індетермінантний, високий, може зрости до 2,5 метра. Стебло товсте, листки прості. Квіткова китиця проста і рідко складна, подвійна, видовжена, зав'язується до 10 плодів.

4. Як формувати: сорт покаже свій потенціал при формуванні в 2-3 стебла, хоча, якщо випадково пропустити пару пасинків, то й вони дадуть врожай. Підв'язка обов'язкова.

5. Форма і маса плоду: форма кругла, рівна. Маса 20-30 грамів.

6. Колір томату: незвичайний, теплий відтінок темно-помаранчевого забарвлення робить кущ ошатним. Плічка зелені, насінневі камери теж зелені. Але основний фон помаранчево-теракотовий.

7. Смакові якості: чудово солодкий з яскравим, насиченим, томатно-фруктовим ароматом, здалеку нагадує легкий аромат карамелі. Кислинка присутня, але в міру. М'якоть дуже соковита.

8. Використання: Dark Orange Muscat дуже смачний просто так! З нього навіть салат не обов'язково робити, можна їсти цілими. Добре підійде для різних зимових заготовок, кетчупу і соусу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий