Томат 'Brandywine'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Brandywine. Читається Брэндівайн. Брэндівайн - це алкогольний напій, який робиться з вина. Грубо кажучи, бренді – це дистильоване фруктово-ягідне сусло (вино). З нідерландської «brandewijn», наприклад, означає "коньяк".

В деяких джерелах називають Pink Brandywine, так як зараз є багато розгалужень з червоним, жовтим, коричневим забарвленням.

2. Історія: сорт Brandywine – це стара, сімейна реліквія. Поширена була завдяки жінці на ім'я Dorris Suddhut Hill. Тому сорт ще називають Sudduth Strain.

Craig LeHoullier повідомляє, що насіння отримав садівник з Огайо Ben Quisenberry від Dorris Sudduth Hill з Теннессі, яка стверджувала, що сорт в її родині вирощувався на протязі 80 років, приблизно з 1900 року. У 1982 році Ben Quisenberry представив сорт для колекції Severs Savers Exchange.

Так само є версія, що сорт походить з поселення амішів. У Пенсільванії, де були ці поселення, є річка, яка називається Brandywine. Або ж, прізвище Suddhut означає «південний голландець», а як відомо в Голландії було багато поселень амішів.

3. Характеристика рослини: томат Brandywine середньостиглий. Підходить для теплиць і відкритого грунту. Індетермінантний сорт, високорослий, у висоту може бути 2 метри і більше. Стовбур товстий. Лист картопляного типу. Китиця проста, зав'язується 3-5 плодів.

4. Як формувати: сорт томату Брендівайн краще вести в 1-2 або максимум 3 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: за формою плоди приплющено-округлі, салатного типу. Часто з неглибокими ребрами біля плодоніжки. Маса 300-600 грамів.

6. Колір томатів: Brandywine має яскравий рожевий колір. Іноді можуть бути зелені плями на «плічках», які при повному дозріванні зникають. Всередині м'якоть теж рожевого кольору.

7. Смакові якості: саме через смак сорт був збережений. Та й кому не подобаються великі, рожеві томати? Він дуже солодкий, з освіжаючими нотками кислоти і приємним, м'яким, томатним ароматом. Я б назвала цей аромат рожевим. М'якоті та соку в міру.

8. Використання: відмінний томат для свіжих салатів, смачних соків і соусів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий