Томат 'brad's Atomic Grape'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: brad's Atomic Grape. Також можна називати Атомний виноград Бреда або Бредс Атомік Грейп.

2. Історія: автор сорту відомий селекціонер Brad Gates (Wild Boar Farms, USA). Випущений у продаж у 2017 році. Швидко набрав популярність через свій фантастичний смак і космічне забарвлення!

3. Характеристика рослини: томат brad's Atomic Grape середньостиглого терміну дозрівання. Вирощується у відкритому грунті та в теплицях. Кущ високий, індетермінантний, до 2 метрів. Стебло товсте, листки прості. Квіткова китиця проста, довга, зав'язується 6-7 плодів.

4. Як формувати: можна пустити в 2-3 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: форма - витончена «сливка» або, скоріше, «бурулька». Маса 25-35 грамів.

6. Колір томатів: закохує з першого разу! Біля черешка синьо-ліловий колір антоціану спускається смужками на зелений фон. Далі при дозріванні з'являються жовті, помаранчеві, червоні, цегляного кольору смужки. Всередині м'якоть зелена з жовтими і рожевими мазками.

7. Смакові якості: сорт brad's Atomic Grape до такої міри солодкий, що при дегустації всі задоволено мукають, виявляючи таким чином задоволення. А фруктовий аромат, що нагадує ківі, тільки підстьобує взяти ще один плід на пробу. Неймовірно смачний!

8. Використання: для свіжих салатів, цільноплодової консервації, екзотичних соусів і кетчупів. Якщо вичистити насіння, то м'якоть можна в'ялити і заморожувати.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий