Томат 'Borghese Vase Roman'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Borghese Vase Roman. (Боргезе Вазі Роман). Дослівний переклад – Римська ваза Боргезе. Боргезе – італійська князівська прізвище.

2. Історія: автор сорту селекціонер Tom Wagner (Tater-Mater Seeds, USA). Як він сам вказав – це один із його ранніх сортів.

3. Характеристика рослини: томат Borghese Vase Roman ранньостиглого терміну дозрівання. Вирощується у відкритому грунті. Кущ низький, детермінантний, ампельний, розкидистий, стелеться до землі, до 50 см. Можна вирощувати як у відкритому грунті, так і у великих горщиках. Стебло тонке, вузлувате, листя просте і тонке, видовжене. Квіткова китиця проста, зав'язується 6-7 плодів.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування та формування. Але, незважаючи на складність підв'язки, тому що кущ ампельний, його рекомендуємо підв'язати. Якщо цього не зробити, то слимаки із задоволенням його попід`їдають, а після дощу плоди і листя будуть брудними. Підв'язувати потрібно самі рослі, найдовші стебла, а їх може бути близько 4-6 штук. Всі інші короткі стебла і пасинки підв'язувати не потрібно. Цього буде достатньо, щоб отримати гарний кущик, обвішаний чистими і здоровими плодами. Врожайність зашкалює!

5. Форма і маса плоду: форма - видовжена бурулька з шийкою, схожою на  грушоподібні плоди. Маса 20-30 грамів.

6. Колір томатів: жовті.

7. Смакові якості: сорт Borghese Vase Roman солодкий, кислоти майже не відчувається. Аромат томатний, ніжний. М'якоть соковита, стінки щільні.

8. Використання: для свіжих, ранніх салатів, цільноплодової консервації, в'ялення, заморозки.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий