Перець 'Purple Bell'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12-15 НАСІНИН

1. Оригінальна назва: Purple Bell (Пурпл Белл). В інших джерелах називається Малиновий дзвін.

2. Історія: сорт дуже рідкісний в Європі та США. Придбали ми його на сайті Pepperseeds. еu. Через відсутність детальної історії почали шукати його походження на російськомовних сайтах. Цей сорт виявився російським Пурпурним дзвоном (Purple Bell в перекладі на російську Пурпурный колокол). І цей сорт внесений до Держреєстру РФ в 2008 році. Але ми вирішили не міняти назву сорту на російську, хоча це, в принципі, було б правильно, якщо б ми на 100 % були б впевнені, що Pepperseeds. еu продає Малиновий дзвін, а не однойменний і дуже рідкісний сорт Purple Bell. У всякому разі, перець гідний оплесків перед тим як його зірвати з кущів.

3. Характеристика рослини: перець Purple Bell середньостиглий. Підходить для теплиць і відкритого грунту. Сорт низькорослий, 40-50 см.

4. Як формувати: бажано підв'язати самі довгі стебла, щоб уникнути обламування через важкість плодів. Також після сильних дощів весь кущ може в м'якій землі нахилитися або впасти.

5. Форма і маса плоду: форма кубовидна, навіть, дуже кубовидна. З трьома або чотирма гранями. Маса 200-300 грамів.

6. Колір перців: в технічній стиглості плоди темно-сині (антоціанові). Під час достигання стають червоними.

Цікаво: всі плоди перцю з синім кольором мають пігмент-антиоксидант антоціан (як у баклажана, чорниці). Вони більш витривалі до низьких температур. Фіолетовий, ліловий, синій, чорнильний кольори з'являються тільки в технічній стадії зрілості. І ми їх можемо спостерігати, поки перець не почне повністю достигати. Вже при повному дозріванні плід зазвичай стає червоним або рубіново-червоним. Тобто, пігмент антоціан переходить в іншу форму.

7. Смакові якості: сорт перцю Purple Bell солодкий, соковитий, хрусткий. Стінки дуже товсті, приблизно 5 мм.

8. Використання: для свіжих салатів, консервації, для зимової переробки, заморожування. Перець такий великий, що 1 штуки фаршированого вистачить для 1 людини.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре