Томат 'Xanadu Green Goddess'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН

1. Оригінальна назва: Xanadu Green Goddess. В інших джерелах називається Зелена богиня Занаду або Ксанаду Грін Годдесс.

2. Історія: у відомого селекціонера із США Blane Horton на томатних посадках сталося перехресне запилення шмелями. Про це стало відомо в 2014 році, коли Tricia Rosamilia (штат Пенсільванія) отримала його насіння і виростила томати. Вважається, що одним з батьківських сортів був сорт «Surpriz» та інший сорт з антоціаном. Вона цю варіацію назвала Xanadu Green Goddess. Саме слово Xanadu монгольського походження. Прототип – Шанду, це літня резиденція монгольського імператора Хубілая. Або ж томат названий на честь богині Xanadu.

3. Характеристика рослини: томат Xanadu Green Goddess середньостиглий. Добре росте у відкритому грунті та в теплицях. Рослина високоросла, індетермінантна, 160-180 см. Стовбур товстий, лист простий. Квіткова китиця проста, зав'язується 5-7 плодів.

4. Як формувати: Зелена богиня Ксанаду воліє зростання в 2-3 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: томати приплющено-округлі, рідше просто округлі. З неглибокими ребрами біля плодоніжки. Маса 100-200 грамів

6. Колір томатів: триколор, який нагадує сорт «Blue Green Zebra», але крупніші. На зеленому тлі розливаються від черешку антоціанові смуги. Вершина томату прикрашена світло-зеленими штрихами, які при повному дозріванні стають гірчичними. Всередині м'якоть смарагдово-зелена.

7. Смакові якості: вище за будь-яку похвалу – дуже солодкий, аромат з фруктовими нотами, м'якоть масляниста, соковита. Якщо їсти з закритими очима, то можна подумати, що це ківі з ароматом томату.

8. Використання: ідеальний для салатів. У таких томатах міститься багато пігментів хлорофілу й антоціану, які дуже корисні для здоров'я. Дуже смачні соки та соуси, які нагадають яскраве, свіже літо в зимовий період.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий