Томат 'Vorlon'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Vorlon. Також можна називати Ворлон.

2. Історія: в саду у Joe Fisher (Винтерпорт, штат Мен) в 1998 році з'явився випадковий крос між сортами Cherokee Purple і Pruden's Purple. І вже стабільним був названий на честь інопланетної раси з науково-фантастичного телесеріалу «Вавилон 5» - Vorlon , (Ворлон або Ворлонец).

3. Характеристика рослини: томат Vorlon середньостиглий для відкритого грунту, і трохи раніше подарує урожай, якщо вирощувати в теплиці. Індетермінантний сорт, високорослий, у висоту може бути до 2 метрів. Стовбур товстий, листя картопляного типу. Квіткова китиця проста, зав'язується 4-5 плодів.

4. Як формувати: можна вести в 2-3 стебла з підв'язкою і пасинкуванням.

5. Форма і маса плоду: форма приплющено-округла, салатного типу, іноді з неглибокими ребрами біля плодоніжки. Маса 200-300 грамів.

6. Колір томатів: коричнево-пурпурний. В технічній стиглості є зелені «плічка», які пізніше стають темно-коричневими. У розрізі м'якоть червоно-бордова з зеленими насіннєвими камерами.

7. Смакові якості: сорт томату Vorlon солодкий з кислинкою. Аромат яскравий, «димний», як у більшості пурпурових за кольором томатів. М'якоть соковита.

8. Використання: відмінний сорт для приготування соків на зиму. Вони виходять насиченими, ароматними. Так само смачний у свіжих салатах.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий