Томат 'White Cherry'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Старий сорт, який доповнить колекцію ваших черрі.

1. Оригінальна назва: White Cherry. В інших джерелах може називатися Біла вишня (як переклад). Не плутати з поширеним сортом Біла вишня, у якого плоди великі, серцеподібні, кремові.

2. Історія: сорт White Cherry розробив колекціонер Джо Братка з Нью-Джерсі (Joe Bratka of Elmwood, New Jersey). Він створив і кілька інших популярних сортів, наприклад, томат Сandy Isis.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Для відкритого грунту і теплиць. Кущ індетермінантний, високий, до 2 метрів. Стовбур товстий, лист простий. Квіткова китиця проста, коротка, зав'язується 6-8 плодів.

4. Як формувати: можна вести в 2-3 стебла. Потенціал врожайності культур хороший. Пасинкування і підв'язка обов'язкові.

5. Форма і маса плоду: плоди округлі, гладкі, рівні, масою 15-20 грамів.

6. Колір томатів: блідо-лимонні, блідно-жовті, молочні, колір слонової кістки. Все залежить від освітлення, де росте томат. Чим більше сонця, тим більше вони будуть жовтіти.

7. Смакові якості: чудово солодкі! З яскравим фруктовим відтінком в ароматі. Структура м'якоті кавуна. Шкірочка тонка, але тріщин не було на плодах.

8. Використання: для свіжого споживання, салатів, прикраси страв. Подобається дітям. Зберігаються плоди непогано, хоча, якщо буде частий полив, то шкірка може лопнути.

Сорт White Cherry дуже енергійний, стійкий до основних захворювань томат. Плодоносить до заморозків. Взяли до колекції, щоб зібрати сорти черрі з різним забарвленням.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий