Томат «Tomatoberry»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Tomatoberry (читається як «Томатоубэри», перекладається як «Томатна ягідка»). В інших джерелах також називається Томатоберри або Полуничка.

2. Історія: сорт родом з Японії. Оригінатор – японська компанія Tokita Seed Company. Сорт завоював третє місце в категорії «Інновації» на міжнародній виставці Fruit Logistica в Берліні в 2008 році. У 2012 році сорт став переможцем міжнародного конкурсу-дегустації Burpee Taste Test.

3. Характеристика рослини: томат сорти Томатоберри (Полуничка) раннього терміну дозрівання. Кущі індетермінантні, високі, до 2 метрів.

4. Як формувати: краще формувати в 4-5 стебел з обов'язковим подвязыванием і подальшим пасынкованием.

5. Форма і маса плоду: на довгих кистях ростуть маленькі плоди-черрі, які за формою дуже нагадують суницю – біля черешка широкі, але звужуються до вершини. Маса плодів до 20 грам.

6. Колір томатів: яскраво-червоні, блискучі.

7. Смакові якості:
за смаком це один з найбільш солодких томатів. Аромат яскравий, томатний, з фруктовим післясмаком. М'якоть дуже щільна, майже хрустка, насіння мало.

8. Використання:
цей сорт ідеально прикрасить різні страви на святковому столі. Але плоди настільки смачні, що найчастіше з'їдаються просто так, без доповнення.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий