Томат 'Tiffen Mennonite'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Стара реліквія від нащадків давніх голландців. Гарний і смачний.

1. Оригінальна назва: Tiffen Mennonite. В інших джерелах називають Тіффен Менноніт.

2. Історія: давним-давно, в 30-40 роки 16 століття якимось Менно Симонсом було засновано анабаптистський рух – меноніти. В Нідерландах (Голландії), США, Канаді, Німеччині, Польщі. Вони проповідують смирення, відмову від насильства і війн. В 18-19 столітті, рятуючись від гонінь, частина менонітів емігрували в Росію та Україну (Запоріжжя, Хортиця). Живуть вони скромно, біля будинку завжди садять сади і квіти, в будинку світло і чисто, а відносини в родині завжди добрі. Зараз їх важко знайти. Цей рух зникає. Але від них залишилася пам'ять – томат Tiffen Mennonite.

Наскільки відомо, цей сорт вперше був виявлений у Вісконсині від меннонітів. Вперше представлений на SSE в 1985 році Тейном Х. Ерлом (Уайтуотер, штат Вісконсін).

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Для теплиць і відкритого грунту. Кущ потужний, стовбур товстий. Лист картопляного типу, великий, широкий. Квіткова китиця проста, пухка, зав'язується 3-6 плодів.

4. Як формувати: сорт Tiffen Mennonite можна вести в 2 стебла. Підв'язувати і пасинкувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: за формою приплющено-округлі, іноді з неглибокими ребрами біля плодоніжки. Маса плодів 200-500 грамів.

6. Колір томатів: яскраво-рожевий, приємний для очей. Без плям. У розрізі рожевий.

7. Смакові якості: смачний, солодкий, з легкою кислинкою, ароматний і дуже соковитий. Структура м'якоті злегка цукриста, ніжна.

8. Використання: для смачних і багатих на аромат салатів. Так само для соку, соусів, пасти та іншої зимової консервації.

Томат Tiffen Mennonite нам сподобався своїм красивим, потужним кущем з шикарним, величезним листям. Це декоративний кущ. А плоди всі рівні, гладкі, красиві. Показав себе стабільно.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий