Томат 'Снігова казка'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Компактний, консервний, зручний!

1. Оригінальна назва: Снігова казка.

2. Історія: включений до Держреєстру в 2006 році. Оригінатор Дедерко Володимир Миколайович. Виведений спеціально для вирощування в північних регіонах з коротким літом.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання ранній для теплиць і середньоранній для відкритого грунту. У теплицях можна садити між високим томатами. Кущ штамбовий, супер детермінантний, низький, 50-70 см. Стовбур товстий, міцний, лист простий, зморшкуватий. Квіткова китиця проста, зав'язується 5-6 плодів.

4. Як формувати: сорт Снігова казка не вимагає пасинкування! Коли будуть дозрівати плоди, то можна підв'язати кущ до палиці, щоб від маси томатів він не завалився. Або ж замульчувати грунт і не підв'язувати.

5. Форма і маса плоду: округлі плоди злегка приплющені. Маса 50-80 грамів.

6. Колір томатів: забарвлення в технічній стиглості молочно-біле. При повному дозріванні червоні. У розрізі так само червоні.

7. Смакові якості: для тих, хто любить просто червоні, звичайні помідори. Стандарт! Гармонійно поєднуються цукри і кислоти. Аромат томатний. Структура м'якоті пісочно-масляниста, ніжна.

8. Використання: для ранніх салатиків! Дуже гарні в консервації та інших зимових заготовках. Шкірка не товста, але щільна. Зберігаються після збору врожаю недовго, 3-4 дні.

Сорт Снігова казка стабільний. Дуже врожайний, стійкий до похолодань і захворювань. Томат-гордість Сибіру, для дачників і зайнятих людей.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий