Томат «Скороспілка»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Скороспілка.

2. Історія: сорт родом з Росії. Був виведений селекціонерами з російської агрофірми «Седек» і отримав свою назву завдяки тому, що досить рано дарує свої смачні плоди.

3. Характеристика рослини: Багато городники часто шукають такі сорти, щоб з ними не було проблем, і щоб плоди були звичайними, червоними, смачними, а ще – середнього розміру для консервування. Це саме те, що ви шукали. Тим більше, що цей сорт прекрасно підходить для масових насаджень для продажу. Сорт томату «Скороспілки» відповідає своїй назві, так як плоди зріють дуже рано.

Кущ невеликий, трохи розкидистий, заввишки 40-50 див, займає мало місця. Дуже урожайний. Абсолютно невибагливий — посадив і забув, стійкий до різних захворювань і зниження температур. Прекрасно почуває себе як у теплицях, так і у відкритому грунті. Сорт томату «Скороспілки» для дачників, ділових і зайнятих людей!

4. Як формувати: можна не формувати, але бажано підв'язувати.

5. Форма і маса плоду: плоско-округлі плоди масою 60-80 грам.

6. Колір томатів: яскраво-червоні, без зеленої плями біля плодоніжки. У розрізі червоні. М'якоть м'ясиста, але соковита.

7. Смакові якості: на смак солодкий з кислинкою, з яскраво вираженим томатним ароматом.

8. Використання: універсальний сорт томату «Скороспілки» придатний для консервування, приготування томатних паст, кетчупів, соусів, соків. Плоди лежкі і транспортабельні.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий