Томат «Шаймет кріг» (Schimmeig Creg)

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Schimmeig Creg (читається як «Шимейг Крег»). У багатьох російськомовних джерелах цей сорт іменується як «Шаймет Криг», але правильно його назва читається як «Шимейг Крег». Також відомий як Смугастий камінь.

2. Історія: сорт створив відомий селекціонер Tom Wagner в 1983 році, який спочатку назвав сорт Т-2. Але в 1985 році Тому Вагнер перейменував його на Schimmeig Creg, що в перекладі з кельтської означає «смугастий камінь». Назва відповідає характеристиці плодів!

3. Характеристика рослини: томат сорти Шимейг Крег раннього терміну дозрівання, але при хороших погодних умовах дозріває раніше. Добре себе показав у відкритому грунті. Кущ детермінантний, до 1 метра.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування.

5. Форма і маса плоду: плоди овальні, масою 100-200 грам.

6. Колір томатів: забарвлення екзотична, на червоному тлі золотисті смуги.

7. Смакові якості: смак у міру солодкий, з томатним ароматом. М'якоть дуже щільна, м'ясиста, насіння і соку мало. На розломі цукристий.

8. Використання: сорт Шимейг Крег має дивно щільні плоди, які не тріскаються, довго зберігаються. Можна використовувати для ринку. Цей сорт прекрасно підходить для в'ялення, густої пасти і кетчупу. Так само можна консервувати.
 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий