Томат 'Reinhard's Green Heart'

  • Наявність: Нет в наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Reinhard's Green Heart (читається як «Райнхардс Грін Харт», перекладається як «Зелене серце Райнхарда»). Також відомий як Зелене Серце Райнхарда або Зелене Серце Рейнхарда.

2. Історія: сорт родом з Німеччини. Виведений німецьким селекціонером Рейнхардом Крафтом (Reinhard Kraft) в 2007 році в результаті схрещування сорту Cherokee Green і рожевоплідний томата з плодами серцеподібної форми.

3. Характеристика рослини: томат Reinhard's Green Heart середньостиглої терміну дозрівання. Для теплиці і відкритого грунту. Кущ індетермінантний, високий, до 2 метрів. Стебло товсте, лист простий. Квіткова кисть проста, зав'язується 3-5 плодів.

4. Як формувати: вирощується в 2 стебла з підв'язкою і пасинкуванням.

5. Форма та маса плода: форма плодів сердцевидная з тупим «носиком». Маса 200-400 грам.

6. Колір томатів: світло-зелені, практично не відрізниш від несозревшіх плодів. При перезріванні з'являється на вершинке рожеве плямочка, яка може бути всередині в м'якоті. Щоб зрозуміти, дозріли плоди чи ні, треба всього лише посадити кущі на видному місці і періодично пробувати їх на дотик. М'які, як і інші сорти, значить встигли. І вже після першої дегустації Ви точно будете знати, при якій м'якості зривати плоди.

7. Смакові якості:
сорт томата Зелене Серце Рейнхарда має дуже соковиту, солодку, маслянисту м'якоть і аромат з фруктовими нотками.

8. Використання: дуже смачні з нього салати. Так само підійде для соків, соусів. Неймовірний, незвичайний, дійсно екзотичний сорт.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий