Томат 'P20+Beauty king'

  • Наявність: В наличии
1.65€

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Справжній шедевр! Дуже смачні і красиві.

1. Оригінальна назва: Р-20+Beauty King. (Пе 20 плюс Б'юті Кінг)

2. Історія: Автор першого схрещування - компанія Frogsleap (Mark Mccaslin). Блог компанії https://frogsleapfarm.blogspot.com/ Перша назва робоча і з неї зрозуміло, що батьківськими сортами були Bleve P-20 (синій томат) і Beauty King ( червоний з жовтими смугами). Далі насіння з нестабільними варіантами були передані іншим селекціонерам, які продовжували стабілізувати цю лінію. Є інформація, що насіння потрапило до Бреду Гейтсу і він, можливо, дав іншу назву, вже не робочу. Але це поки що невідомо.

3. Характеристика рослини: Термін дозрівання середньостиглий. Добре росте як в теплицях, так і у відкритому грунті. Кущ високорослий, індетермінантний, до 2 метрів. Стовбур могутній, лист простий, суцвіття просте та проміжне (подвійне).

4. Як формувати: можна Формувати в 1 або 2 стовбура, максимум 3. Пасинкування і підв'язка обов'язкові. Так само, можливо, потрібно буде підв'язати перші важкі кисті.

5. Форма плоду: Приплющено-округла. Маса 150-300 грамів.

6. Колір томатів: Забарвлення чудове! Такі яскраві плоди на грядці просто не можуть залишити Вас байдужими. В технічній стиглості забарвлення біля черешка  - синє, з зеленою вершиною. При повному дозріванні синій колір під впливом сонця стає майже чорним, решта частина плоду -  жовто-помаранчова. У розрізі жовті, з невеликою червоною серцевиною.

7. Смакові якості: Смак дуже солодкий! Аромат фруктовий, екзотичний. Структура м'якоті масляниста, ніжна, соковита, тане в роті.

8. Використання: Для свіжих салатів, закусок і гарніру. З цього сорту виходять дуже смачні соки. Зберігаються плоди, як і всі салатного типу, кілька днів після збору врожаю. Тріщин на шкірці не було.

Сорт не до кінця стабільний. У дуже рідкісних випадках плоди можуть змінювати забарвлення. Це так само сильно залежить від погодних умов, якщо присутні  нічні і денні дуже різкі перепади температури. У більшості випадків всі кущі ростуть стабільно.

Наприклад, з 10 кущів може зрости кущ, плоди якого можуть бути іншого забарвлення. І це не програш. Це дар природи. У нас один кущ виріс зовсім іншим. Плоди були по 250 грамів, яскраво-червоні, з легкими чорними мазками біля черешка. Смак просто вражає-саме той, який треба зберегти! Ми зібрали насіння і будемо стабілізувати цю лінію кілька років, поки вона не стане стабільною.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий