Томат «Napa Giant»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН1. Оригінальна назва:
Napa Giant (читається Напа Гиант). В інших джерелах називається Напа Велетень, Гігант Напа, Гігант Напи і Giant Napa.

2. Історія: автор сорту Brad Gates (Wild Boar Farms). У 2009 році з сорту Mortgage Lifter виросли дуже великі плоди, з яких Бред зібрав насіння. З кожним роком (і з кожним відбором) вага плодів стабілізувався і в 2014 році цей сорт був названий Napa Giant та представлений світові. Названий на честь долини або міста Напа, Каліфорнія.

3. Характеристика рослини: томат Napa Giant середньостиглий. Підходить для теплиць і відкритого грунту. Сорт високий, індетермінантний, виростає до 200 см Стебло товстий, форма листа проста. В кисті зав'язується 2-4 плоду, але яких!

4. Як формувати: рекомендуємо вести в 1-2 стебла. У нас, наприклад, всі його кущі вирощувалися в 2 стебла. Обов'язково потрібно пасинкувати і підв'язувати. Дуже важкі кущі.

5. Форма і маса плоду: форма плоськоокруглая з рідкісними і неглибокими ребрами. Маса 500-800 грам і більше 1 кг.

6. Колір томатів: рожеві. У розрізі м'якоть рожева.

7. Смакові якості: Napa Giant має приємний, солодкуватий смак з ніжним, томатним ароматом. М'якоть м'ясиста, сливова, соковита.

8. Використання: це коли одного плоду вистачить на салат. Приємно потримати в руці, поподкидывать. Сфотографувати і показати друзям. Соків на зиму накрутити, соусів наварити. Napa Giant – він такий!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий