Томат 'Maglia Rosa'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Який урожай, який смак, який колір! Чудовий томат.

1. Оригінальна назва: Maglia Rosa. В інших джерелах називають Маглия Роса.

2. Історія: цей сорт належить компанії Аrtisan Seeds (Fred Hempel) . Названий він на честь провідного велогонщика в Tour of Italy, у якого була яскрава, рожева футболка.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання ранній. Поспіває серед безлічі сортів одним з перших. Кущ середньорослий, детермінантний, до 120 см. Стовбур тонкий, вузлуватий, лист простий. Китиця проста або подвійна, що звисає.

4. Як формувати: через те, що цей сорт середньорослий, і стебла вершкуються квітковими китицями, то вести його бажано в 3-4 стебла. Краще, якщо стебла підв'язувати. Урожай важкий і в іншому випадку буде все на землі.

5. Форма і маса плоду: довгі, пальчикові плоди з гострим носиком. Маса 25-30 грамів.

6. Колір томатів: дуже ніжний колір, на рожевому тлі розливаються жовтуваті смужки. У розрізі рожеві.

7. Смакові якості: смачний, запашний, солодкий, соковитий. Стіночки майже хрусткі, при повному дозріванні м'який, ніжний. Аромат насичений, повний.

8. Використання: ви з'їсте їх у свіжих салатах. Це точно. Зберігаються недовго лише тому, що дуже смачні. Просто з цибулею та олією.

Сорт Maglia Rosa показав себе стабільно і впевнено. Єдиною проблемою було пасинкування. Треба вчасно зупинитися. У нас він зростав в 3 стебла. Хоча можна залишати більше. Красень, врожайний і ранній.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий