Томат 'lover's Lunch'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Вогняний томат, одна дивина!

1. Оригінальна назва: lover's Lunch. Так само може називатися Обід закоханих.

2. Історія: автор сорту секціонер Бред Гейтс (Brad Gates, Wild Boar Farms, USA). Сорт молодий.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання у lover's Lunch середньостиглий. Кущ індетермінантний, високий, 160-180см. Для теплиць і відкритого грунту. Стебло товсте, листки прості. Квіткова китиця проста, зав'язується по 4-5 плодів.

4. Як формувати: томат Обід закоханих можна формувати в 1 або 2 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: за формою плоди округлі, 'яблуневі', іноді з ребрами біля плодоніжки. Маса плодів 200-400 грамів. При добрих умовах можуть зрости більше.

6. Колір томатів: дуже приємний для очей. На червоному фоні зелені, а потім яскраво-помаранчеві, вогняні, завивисті смуги. У розрізі жовто-помаранчеві з червоніючим при дозріванні центром.

7. Смакові якості: сорт lover's Lunch має солодкий смак з легкою кислинкою. Приємний. Аромат томатний з пряними нотками.

8. Використання: для салатів, соку і соусів. Зберігаються кілька днів після збору врожаю. При дозріванні бажано не переливати,  тому що плоди можуть тріскатися.
Сорт-новинка, і це означає, що можуть бути деякі зміни в кольорі або масі плоду. Але у нас він показав себе чудово. Врожайний, барвистий, веселий томат.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий