Томат 'Lemon tree'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Покладіть поруч з невеликими лимонами ці томати. Гості здивуються!

1. Оригінальна назва: Lemon Tree. В інших джерелах називається «Лимонне дерево». Але наш народ винахідливий, ще й називає «Лимонне серце». (Добре, що не Бичаче лимонне серце).

2. Історія: відомо тільки те, що згадується в 2013 році у французькому каталозі, як гідний сорт для заміни старих реліквій. Хоча сам сорт немолодий.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Для теплиць і  відкритого грунту. Кущ індетермінантний, високий, 180см. Стовбур товстий, лист простий. Квіткова китиця складна, на ній зав'язується до 20 плодів. «В'язання лимонів».

4. Як формувати: можна вести в 1 або 2 стебла. Але китиці будуть красивішими і багатшими, коли вести в 1 стебло. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: унікальна, лимоновидна форма – округла сливка з носиком, як у лимона. Часто є поздовжня борозенка, що починається біля черешку, і розділяє плід навпіл – ознака двох насіннєвих камер. Маса 50-80 грамів.

6. Колір томатів: ну що тут скажеш – лимонний! Всередині світло-жовтий.

7. Смакові якості: смак теж незвичайний – слабо солодкий з кислотою, що переважає. Аромат, який освіжає, томатний, з легким лимонним присмаком, як кажуть любителі.

8. Використання: сорт Lemon Tree відмінний для закуски, свіжих салатів, цільноплодової консервації.

Сорт стабільний і порадував шикарними китицями. Єдиний, який справді має велику схожість з іншим фруктом – і за кольором, і за формою, і за смаком.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий