Томат «Karma Purple»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Karma Purple (читається Карма Пурпл). В інших джерелах називається Карма фіолетова.

2. Історія: творці сорту - Карен Олів'є (Karen Olivier, Ladysmith, Canada) і Маршу Айзенберг (Marsha Eisenberg, Florida). Батьківськими сортами були Ambrosia Gold Cherry і Captain Lucky. Цей чудовий, красивий сорт є одним з кількох у проекті Karma.

3. Характеристика рослини: томат Karma Purple ранній. Підходить для теплиць і відкритого грунту. Сорт високий, індетермінантний, досягає у висоту 180 см, Стебло не товстий. Лист картопляного типу. Кисть-мультифлора, з безліччю квітів і зав'язі. В кисті зростає 20-30 плодів.

4. Як формувати: рекомендуємо формувати в 2 стебла, щоб рослина розподілило свої сили не на пасинки, а на зав'язування плодів.

5. Форма і маса плоду: форма округла і злегка сплюснута. Маса 30 грам.

6. Колір томатів: пурпурні, фіолетові плоди з темно-зеленими плічками. Всередині м'якоть пурпурно-рожевий з зеленим насіннєвими камерами.

7. Смакові якості: Karma Purple солодкий з кислинкою. Аромат свіжий, пряний.

8. Використання: шкірка у нього тонка, при дощі або зайвому поливі може тріскатися. Тоді варто згадати, що карма у філософії – це закон причини і наслідку. Але що може бути смачніше, ніж перший томат, з'їдений на своїй землі?
Соковитий, смачний сорт для свіжих салатів, закусок і соків.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий