Томат 'Indigo Blue Berries'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Дуже чорний черрі, солодкий і корисний. Новинка.

1. Оригінальна назва: Blue Berries. Інші назви - AKA Indigo Blue Berries, Індиго Блу Берріс, Індиго Сині Ягоди, Індиго Чорниця, Лохина. Рекомендуємо називати Indigo Blue Berries (Індиго Блу Беррієс).

2. Історія: новинка від селекціонера Бреда Гейтса (Brad Gates, Wild Boar Farms, California, USA).

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Для теплиць і відкритого грунту. Кущ високий, індетермінантний, до 180 см. Стовбур товстий, гнучкий, лист простий. Квіткова китиця проста. Зав'язується 6-7 плодів.

4. Як формувати: можна формувати в 2, 3 або 4 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: за формою округлі, масою 8-10 грам.

6. Колір томатів: дуже красиві, антоціанові черрі. В технічній стиглості бузкові, яскраві. При повному дозріванні і при наявності гарного сонячного освітлення стають чорними. У розрізі темно-малинові.

7. Смакові якості: дуже солодкий, смачний і незвичайний. Аромат з яскравими фруктовими нотками. Структура м'якоті соковита, сливова, масляниста.

8. Використання: для свіжих салатів, консервації. Незамінний для прикраси страв. Зберігаються плоди добре, кілька днів після збору. Шкірка не тріскалася.

Сорт Indigo Blue Berries – новинка, тобто, ще не зовсім стабільний. Зрідка можуть бути зміни, наприклад, відсутність антоціану (синього кольору). Або виростають плоди по забарвленню правильні, але крупніше. У нас з декількох кущів був один, який не відповідав оригінальній характеристиці.

З нього насіння ми не збирали. На фото представлений Indigo Blue Berries, з якого ви отримуєте насіння. Сподіваємося, що він і надалі продовжить своє інтенсивно-чорне забарвлення.

Якщо Ви хочете зібрати насіння зі свого врожаю Indigo Blue Berries, то тільки з тих кущів, які відповідають оригіналу.

Так ви продовжите стабілізацію, що є благом для томатної різноманітності. Якщо Вам подобаються екзоти (а антоціан, до того ж, дуже корисний для здоров'я), то варто не тільки віддавати перевагу стабільним реліквіям, але і самим намагатися виростити томат, який потрібно стабілізувати.

Це цікаво і захоплююче. У будь-якому разі, всі томати їстівні.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий