Томат «Green Zebra Cherry»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Green Zebra Cherry (читається як «Грін Зебра Чері», перекладається як «Зелена зебра чері»). Також відомий як Зелена зебра черрі.

2. Історія: томат Green Zebra Cherry – це знахідка для тих, хто любить черрики, та ще й екзотичні! Історія цього сорту така: якийсь Манфред Хам (Manfred Hahm) знайшов ці томати в коробці з міксом з помідорів черрі в місцевому магазині в Німеччині, а коробка з черрі була відправлена з Нідерландів. І тепер томат Green Zebra Cherry розповсюджується по всім городам нашим, радуючи своєю незвичністю і приємним смаком. Його не слід плутати з сортом Green Zebra, який вивів Тому Вагнер – його плоди більші.

3. Характеристика рослини:
томат сорти Green Zebra Cherry раннього терміну дозрівання. Кущі високі, індетермінантні, до 2 метрів. Кущі дуже врожайні. В кисті росте по 6-7 плодів.

4. Як формувати: можна формувати в 2-3 стебла з підв'язкою і пасынкованием.

5. Форма і маса плоду: круглі плоди. Маса плодів у середньому становить 30-40 грам, але при хороших умовах вирощування плоди можуть бути 45-50 грамів.

6. Колір томатів: плоди із строкатим забарвленням – на зеленому тлі чіткі штрихи жовто-оранжевого кольору. У розрізі плоди зелені.

7. Смакові якості: смак солодкий, з приємним ароматом. М'якоть соковита.

8. Використання: можна використовувати для свіжого споживання та консервування.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий