Томат 'Giant Italian Paste'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Великі 'сливи' так і просяться, щоб їх приготували. Універсальний томат.

1. Оригінальна назва: Giant Italian Paste. Так само може називатися Гігантські італійські пасти.

2. Історія: цей сорт відомий ще з початку 1900-х років. Італійські фермери не поспішають зривати плоди з кущів, тому що вони можуть довго висіти на кущу і не псуватися. Так само цей сорт відомий у всьому світі як 'Primo'- томат для пасти.

3. Характеристика куща: термін дозрівання середньостиглий, тривалого плодоношення. Для теплиць і відкритого грунту. Кущ індетермінантний, високий, 200см. Стовбур ліановідний, гнучкий, тонкий. Лист простий, обвислий. Квіткова китиця проста, зав'язується 5-6 плодів.

4. Як формувати: сорт Giant Italian Paste можна вести в 2-3 стебла. Пасинкувати і підв'язувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: подовжені 'сливи', злегка ребристі (3-4 грані) з тупим носиком. Маса сягає 100-300 грамів.

6. Колір томатів: Гігантські італійські пасти червоні за кольором. Іноді з зеленуватою плямою біля плодоніжки. У розрізі червоні.

7. Смакові якості: томат солодкуватий, без особливої кислоти, ніжний. Аромат яскравий, томатний. Структура м'якоті пісочна, щільна, стінки товсті, насіння мало.

8. Використання: дуже цікавий сорт, плоди якого так і хочеться використовувати в кулінарії. З нього роблять гарячі страви, тушкують, запікають з іншими овочами. Прекрасний сорт для свіжого споживання, в салаті або на бутерброді. Добре консервується. Відмінні пасти, соуси, кетчупи. Так само придатний для заморожування та в'ялення. Зберігається дуже довго після збору.

Томат Giant Italian Paste стабільний. Стара реліквія. Сорт-трудяжка, томат-виручалочка.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий