Томат «Dwarf Shadow Boxing (long)»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Dwarf Shadow Boxing (long). Перекладається як Гном Бій з тінню, але краще використовувати оригінальну назву без перекладу – Дварф Шадоу Боксинг. Слово long, що означає «довгий» ми дописали самі, і воно не входить в оригінальну назву, а лише дає підказку – чим відрізняється цей варіант Dwarf Shadow Boxing.

2. Історія: не відноситься до Dwarf Tomato Project-популярний сорт від відомого селекціонера Tom Wagner (США). Відомий він тим, що після поширення насіння молодогу сорту показало кілька варіацій форми плоду та габітусу куща.

    Як пише сам Том Вагнер на своєму форумі: «The Shadow Boxing lines I have are showing great disparity of many traits. I am not sure how I am going to settle out all the strains», і дослівний переклад: «Лінії Shadow Boxing, які я маю, показують велику невідповідність багатьох рис. Я не знаю, як я збираюся залагодити всі напруги». Тобто, правильно, швидше за все, називати це лініями сорту.
        
   Ця лінія з довгастими плодами за типом «бурулька». Так само у нас є 2 інші лінії з круглими плодами, але різними кущами - dwarf та regular, тобто, з кущами штамбовим і зморшкуватим листям, і більш високими кущами зі звичайним, регулярним листям.

3. Характеристика рослини: томат Dwarf Shadow Boxing (long) средньостиглий. Можна вирощувати у відкритому грунті і в тепличних умовах. Кущ штамбовий, детермінантний, заввишки до 100 см. Лист простий, але великий і зморшкуватий. Квіткова китиця проста, зав'язується 5-6 плодів.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування. Потрібно тільки підв'язувати самі довгі стебла і по мірі розростання обрізати нижнє листя, щоб кущ продувался і не загущался.

5. Форма і маса плоду: плоди у сорту Dwarf Shadow Boxing (long) довгасті 'бурульки', з невеликим гострим «носиком» на вершині плоду. Маса до 120 грамів.

6. Колір томатів: в технічній стиглості зелені плоди прикрашають лілові 'плічка'. Пізніше плоди червоніють, 'плечики' стають чорнильно-синіми, особливо з сонячної сторони. А вершина плоду прикрашена помаранчевими, 'вогняними' штрихами.

7. Смакові якості: Dwarf Shadow Boxing (long) солодкий з гармонійною кислинкою і томатним, злегка пряним ароматом. Плоди соковиті,  стінки плоду товсті.

8. Використання: прекрасно консервується, але при обробці гарячою водою колір трохи тьмяніє. Смачні салати, соуси, пасти і кетчупи. Якщо вичистити чайною ложкою насіння, то щільні і м'ясисті стінки відмінно підуть на заморожування і в'ялення.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий