Томат «Boronia»

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


1. Оригінальна назва: Boronia. В інших джерелах називають Боронія.

2. Історія: розроблено Dwarf Tomato Project. Вперше представлений світу в 2014 році. Сорт походить від схрещування двох сортів – New Big Dwarf та Paul Robeson. Робочим ім'ям було Happy (Щасливий). Автор сорту Patrina Nuske Small. Томат Boronia названий на честь красивого чагарнику Boronia megastigma (сім. Рутових). В основному росте в Австралії. Квіти часто використовують у парфумерії і ароматерапії – так приємно вони пахнуть.

3. Характеристика рослини: томат Boronia середнього терміну дозрівання. Вирощується у відкритому грунті та в теплицях. Кущ низький, тип dwarf, детермінантний, до 80 см. Стебло товсте, лист простий, зморшкуватий. Квіткова китиця проста, зав'язується 3-5 плодів.

4. Як формувати: не вимагає пасинкування та формування. Але бажано підв'язати всі самі довгі стебла.

5. Форма і маса плоду: форма приплющено-округла, іноді з неглибокими ребрами біля плодоніжки. Маса 100-200 грамів.

6. Колір томатів: пурпурно-рожеві з зеленими «плічками». У розрізі м'якоть пурпурова з зеленуватими насіннєвими камерами.

7. Смакові якості: сорт Boronia солодкий, з легкою кислинкою. Аромат томатний, з димним, пряним відтінком. Плоди соковиті, маслянисті.

8. Використання: з цього сорту виходять дуже смачні салати і соки. Так само підійде для переробки на кетчуп, пасту, соус.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сладкий