Томат 'Aftershock'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Дивовижний, штамбовий, акуратний, а плоди – одне потрясіння!

1. Оригінальна назва: Aftershock. Деякі називають його «Поштовх після землетрусу». Але це не правильно! Онлайн-перекладач (переклад дослівно) не завжди передає ту думку, яку висловлює автор сорту в назві. Можна називати його Афтершок.

2. Історія: автор сорту Blane Horton (штат Флорида, США) GalacticMagicSeeds.com. Молодий сорт. Спорідненим сортом є «Pit Viper».

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Хороший сорт і для теплиць, і для відкритого грунту. Кущ штамбовий, тип «Dwarf», «гном». Тобто, стовбур товстий, потужний. Листя темно-зелені, великі, зморшкуваті (як у «гнома»). (Але цей сорт не відноситься до Dwarf Tomato Project!) Висота куща 100-120 см.

4. Як формувати: сорт Aftershock середньорослий і його можна не формувати, тобто не видаляти пасинки. І вони самі по собі ростуть не дуже активно. Але обов'язково потрібно підв'язувати головні стебла, щоб кущ не зігнувся від вітру. Великих стебел в середньому може нарости 3-6 штук.

5. Форма і маса плоду: форма округла, коктейльного типу, рівна, гладка. Маса плодів 60-80 грам.

6. Колір томатів: на темно-зеленому тлі проявляються оранжеві, червоні і коричневі смуги. Чим довше плоди перестигають, тим темніше (більш коричневими) стають. У розрізі зелені з червоними вкрапленнями.

7. Смакові якості: дуже солодкий, дуже соковитий, дуже ароматний! Це справжній фрукт. М'якоть масляниста, тане в роті. Аромат фруктовий, глибоко-пряний.

8. Використання: для свіжого споживання – салати. Дивовижні і ароматні соуси.

Сорт Aftershock молодий, і ті, хто вже вирощував його, повідомляють про те, що може трохи змінюватися забарвлення – смужки стають менш вираженими. У нас на кущах росли правильної форми і забарвлення плоди, тобто, збігаються з оригінальною характеристикою.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий