Томат 'Dix Doigts de Naples'

  • Наявність: В наличии
2 €

ФАСОВКА: Пакетик Zip-lock 12 - 15 НАСІНИН


Старий сорт з Італії-кулінарна знахідка.

1. Оригінальна назва: Dix Doights de Naples. Так само може називатися Дікс Доиг де Наплес або Десять пальців Неаполя.

2. Історія: старовинна реліквія з Італії. Але назву має французьке і перекладається як Десять пальців Неаполя. В Італії ж цей сорт часто використовують в приготуванні різних страв - піца, паста, соуси, вялені в олії.

3. Характеристика рослини: термін дозрівання середньостиглий. Для теплиць і відкритого грунту. Кущ індетермінантний, середньорослий, 130-150 див. Стовбур товстий, лист простий. Квіткова кисть проста, зав'язується по 6-8 плодів.

4. Як формувати: сорт Десять пальців Неаполя можна формувати в 3-4 стебла. Кущ досить потужний і урожайний. Підв'язувати і пасинкувати обов'язково.

5. Форма і маса плоду: Dix Doights de Naples має довгасту, циліндричну форму, часто з декількома гранями. Маса плодів 40-100 грам.

6. Колір томатів: червоний. У розрізі такий же. Без жовтого або зеленого плями біля плодоніжки.

7. Смакові якості: дуже приємний, збалансований смак, солодко-кислий, м'який. Аромат томатний. Структура м'якоті більш пісочна, стінки щільні, соку мало.

8. Використання: універсальний! В першу чергу-спробувати у свіжому салаті. Потім для цільноплодової консервації, пасти, кетчупа. Дуже хороший для в'ялення і заморозки.

Dix Doights de Naples стабільний сорт. Дуже урожайний, гора плодів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Солодкий